Shopping Cart

DLUX Professional Україна

Вітаємо Вас на сайті офіційного представника компанії DLUX PROFESSIONAL в Україні.

Компанія DLUX PROFESSIONAL розробляє, виробляє і експортує різноманітний асортимент високоякісних матеріалів для нарощування вій: вії, клея, препарати, косметичні засоби, інструменти та аксесуари. Головний офіс і виробництво компанії знаходяться в Південній Кореї.

Унікальність компанії DLUX PROFESSIONAL полягає в тому, що вони самі розробляють, виробляють і продають продукцію, тобто особисто беруть участь в кожному кроці процесу. Кожен продукт виготовляється відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 діє до: 2015 / ISO 14001: 2015 і проходить суворий контроль якості.

Продукція ТМ DLUX PROFESSIONAL представлена ​​на всіх континентах в більш ніж 30 країнах світу. З кінця 2017 цей всесвітньо відомий бренд став доступний і для майстрів з нарощування вій в Україні.

Матеріали для нарощування вій DLUX PROFESSIONAL це:

АСОРТИМЕНТ

Унікальний вибір матеріалів, необхідних сучасному майстру з нарощування вій, брів і ламінування вій

ЯКІСТЬ №1 У СВІТІ

Неперевершена якість, підтверджена відповідними міжнародними сертифікатами

ДОСКОНАЛІСТЬ

Безперервне вдосконалення існуючих продуктів і розробка нових

СТИЛЬ

Оригінальний дизайн і бездоганна упаковка

РЕПУТАЦІЯ

Завод виробляє товари тільки під своєю торговою маркою і заслужив високу репутацію у всьому світі

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Ми цінуємо довіру клієнтів і пропонуємо вигідні умови співпраці

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ

Ми відкриті для співпраці і партнерства з українськими майстрами і салонами краси. Ми віримо в тісні і теплі відносини з нашими клієнтами і прагнемо створити сервіс для ефективного задоволення професійних потреб наших покупців.

Ми завжди вітаємо відгуки наших клієнтів, тому що це не тільки допомагає нам поліпшити наші продукти і якість сервісу, але і допомагає нашій компанії стати більш чуйним і цінним партнером для вас.

Для постійних клієнтів у нас завжди діє накопичувальна система знижок.

ДІЗНАТИСЯ ПРО СИСТЕМУ ЗНИЖОК

ПРО МАГАЗИНDlux Professional Україна

Продукція для нарощування вій преміум класу.

Перейти до магазину
stars

Менеджери дуже чуйні і доброзичливі. Я з радістю буду працювати з вами далі.

Olena-K
Заказать обратный звонок


  ×
  Предзаказ


   ×
   Наличный расчет

   Заказ оплачивается наличными курьеру в момент доставки (Киев), либо на складе компании-перевозчика при получении.

   Оплата производится только в гривнах.

   ×
   Безналичный расчет

   Заказ оплачивается на банковский счет Приватбанка. Банковские реквизиты для оплаты отправляет менеджер в смс после подтверждения заказа.

   Оплату на счет можно оплатить с карты, терминала или в кассе отделения Приватбанка. При совершении оплаты со счета, кассы или терминала другого банка (не Приватбанка), зачисление денег на счет может занять до 3-х рабочих дней. Отправка заказа совершается только после получения полной оплаты на счет.

   ×
   Курьером по г. Киеву

   Доставка по г. Киеву на указанный адрес осуществляется курьером на следующий день, после получения заказа и подтверждения его менеджером до 18.00.

   Курьерская служба работает с понедельника по пятницу с 10.00 до 20.00, в субботу с 10.00 до 16.00. Во время подтверждения заказа менеджер согласовывает с покупателем удобный период времени доставки. Перед доставкой курьер созванивается с клиентом, поэтому очень важно, чтобы клиент был на связи.

   Вы можете оплатить свой заказ на счет Приватбанка во время оформления заказа или наличными, передав их курьеру во время доставки. После оплаты заказа, пожалуйста, сверьте содержимое с накладной в присутствии курьера. В случае, если доставленный товар не будет соответствовать вашему заказу, курьер по вашей просьбе заберет такой товар и вернет уплаченные за него денежные средства.

   Стоимость доставки в пределах г. Киева – 55 грн.

   Стоимость доставки курьером в пригород Киева (Коцюбинское, Бортничи, Крюковщина, Гатное, Чабаны, Пуща Водица, Петропавловская Борщаговка, Софиевская Борщаговка, Чайка) – 80 грн.

   ×
   Новая почта

   https://novaposhta.ua/

   Доставка заказа осуществляется на отделение Новой почты в вашем городе или курьером Новой почты на указанный вами адрес.

   Срок доставки составляет 1-2 дня с момента отправки.

   При выборе способа доставки Новой почтой оплатить заказ Вы можете:

   Заказы, оплаченные до 14.00, отправляются в тот же день.

   ×
   Укрпочта

   https://ukrposhta.ua

   При выборе способа доставки Укрпочта оплатить заказ Вы можете только на счет Приватбанка.

   Ваш заказ будет отправлен на следующий день после оформления и оплаты заказа.

   Стоимость доставки Укрпочтой составляет 25 грн. Доставка оплачивается предварительно вместе с заказом.

   Доставка Укрпочтой занимает от 3 до 10 дней, в зависимости от города.

   ×
   Готівковий розрахунок

   Замовлення оплачується готівкою кур’єру в момент доставки або у відділенні компанії-перевізника при отриманні. Оплата здійснюється тільки в гривнях.

   ×
   Безготівковий розрахунок

   Замовлення оплачується на банківський рахунок Приватбанку. Банківські реквізити відправляє менеджер в смс після підтвердження замовлення. Оплату на рахунок можна оплатити з карти, терміналу або в касі відділення Приватбанку. При здійсненні оплати з рахунку, каси або терміналу іншого банку (не Приватбанку) зарахування грошей на рахунок може зайняти до 3х робочих днів. Відправка замовлення здійснюється тільки після отримання повної його оплати на рахунок.

   ×
   Кур'єром по м. Києву

   Доставка по м.Києву на вказану адресу здійснюється кур’єром на наступний день після отримання замовлення і підтвердження його менеджером до 18.00. Кур’єрська служба працює з понеділка до п’ятниці з 10.00 до 20.00, в суботу з 10.00 до 17.00. Під час підтвердження замовлення менеджер узгоджує з покупцем зручний період часу доставки. Перед доставкою кур’єр телефонує клієнту, тому дуже важливо, щоб клієнт був на зв’язку.

   Ви можете оплатити своє замовлення на рахунок Приватбанку під час оформлення замовлення або готівкою, передавши їх кур’єру під час доставки. Після оплати замовлення, будь ласка, звірте вміст з накладної в присутності кур’єра. У разі, якщо доставлений товар не буде відповідати вашому замовленню, кур’єр на ваше прохання забере такий товар і поверне сплачені за нього кошти.

   Вартість доставки в межах м. Києва – 55 грн. Вартість доставки кур’єром в передмістя Києва (Коцюбинське, Бортничі, Крюковщина, Гатне, Чабани, Пуща Водиця, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Чайка) – 80 грн.

   ×
   Нова Пошта

   https://novaposhta.ua/

   Доставка замовлення здійснюється на відділення Нової пошти у вашому місті або кур’єром Нової пошти на вказану вами адресу.

   Термін доставки складає 1-2 дні з моменту відправки.

   При виборі способу доставки Новою поштою оплатити замовлення Ви можете:

   ×
   Укрпошта

   https://ukrposhta.ua

   При виборі способу доставки Укрпошта оплатити замовлення Ви можете тільки на рахунок Приватбанку.

   Ваше замовлення буде відправлене на наступний день після оформлення та оплати замовлення. Вартість доставки Укрпоштою складає 25 грн. Доставка оплачується попередньо разом із замовленням. Доставка Укрпоштою займає від 3 до 10 днів, в залежності від міста.

   ×
   Предзамовлення


    ×
    Замовити зворотній дзвінок


     ×
     Подписаться на новости

      [mailpoetsignup mailpoetsignup-97 list:3 default:on]

      ×
      Підписатись на новини

       [mailpoetsignup mailpoetsignup-97 list:3 default:on]

       ×