Кошик

0 / 0.00 грн
Блог

Як швидко нарощувати вії

Як швидко нарощувати вії

Майстри-початківці часто задаються питанням, чому у них на процедуру йде набагато більше часу, ніж у досвідчених лешмейкерів. Як прискорити нарощування вій і що «краде» ваш час – докладно розповімо в цій статті.

Чому важливо зменшувати час на нарощування вій

Як відомо, час – гроші. Збільшивши швидкість роботи можна:

  • Збільшити кількість клієнтів на день, якщо ви фізично готові до цього.
  • Утримати постійних та залучити нових завдяки своїм перевагам.
  • Забезпечити комфорт клієнту, якому справді важко довго лежати нерухомо.
  • Звільнити час собі, не втрачаючи дохід – сім’я, хобі, друзі, спорт, подорожі.
  • Використовувати час, що звільнився, на просування особистого бренду (обробляти фото, вести свої сторінки в соцмережах, записувати відео, спілкуватися з клієнтами, писати контент, рекламувати послугу).
  • Ввести додаткову послугу, наприклад, макіяж, фарбування та моделювання брів, фарбування вій, додатковий догляд.

На швидкість роботи впливає багато факторів, від індивідуальних особливостей темпераменту до температури у приміщенні. Звісно, найважливішим чинником залишається досвід. Природно, що лешмейкери-початківці почуваються ще невпевнено, працюють акуратно і повільно, тому процедура займає довше часу. Адаптація у всіх займає різний час – деякі майстри за місяць інтенсивної практики набувають стійкого досвіду і готові прискорюватися, іншим потрібно близько року.

При виборі між швидкістю та якістю завжди вибирайте якість.

Постановка руки та пальців, як зручніше тримати пінцет – цим тонкощам професії лешмейкера навчають на курсах та закріплюються там же на практиці.

Досвід правильно вимірювати не в роках, а кількості клієнтів. Початківцям можна порадити менше хвилюватися про швидкість і просто якісно робити свою роботу. Не дозволяйте непотрібним переживанням зменшити вашу концентрацію. А нова техніка навіть у досвідчених майстрів спочатку займає більше часу.

Зрозуміло, якість матеріалів грає величезну роль, тому купуйте лише перевірені професійні матеріали для нарощування вій.

11 способів як прискорити процес нарощування вій

1. Курси швидкісного нарощування.

Якщо ви закінчили навчання та встигли попрактикуватися на моделях – можна перейняти досвід у професійних тренерів. Пройдіть курси, де швидко і зрозуміло відпрацюєте всі аспекти і навчитеся нарощувати вії швидко без втрати якості.

2. Оптимізуйте робоче місце та простір.

Зручне робоче місце та одяг – фактор, що визначає швидкість роботи майстра. Необхідно правильно розташувати матеріали та аксесуари у зоні витягнутої руки, щоб можна було швидко дістати необхідний предмет. Найкраще визначити постійне місце для кожного матеріалу, тоді ви не витрачатимете час на його пошук і зможете довести процес до автоматизму. Можна купити спеціальний органайзер-лешмейкер, в якому передбачено кілька відділень для палеток, препаратів, баночок, патчів, аксесуарів і т.д.

Одягайте комфортний одяг, що не сковує, взуття, зберіть волосся, щоб воно не заважало огляду.

Підберіть правильне крісло та кушетку з регулюванням по висоті.

Використовуйте комфортне не мерехтливе освітлення, краще світлодіодну лампу з холодним або нейтральним світлом, яка кріпиться до робочого місця.

Приготуйте відразу другий пінцет на випадок, якщо перший впаде або його необхідно буде очистити від клею. Сталеві пінцети після години роботи нагріваються і гірше захоплюють волосини, тому другий робочий інструмент дуже важливий.

Розташуйте клієнтку зручно та переконайтеся, що подушка не заважає вашому розташуванню щодо обличчя клієнта. Якщо висота подушки заважає огляду вій – використовуйте подушку меншого розміру або приберіть її взагалі.

Грамотно розподіліть відстань між оком, клеєм та стрічкою. Зафіксувавши руку в робочому положенні, ви зможете без зайвих рухів взяти вію, відразу ж вмочити її в клей і швидко приклеїти. Якщо крапля клею буде далеко – доведеться робити ще один рух.

Для відстеження часу встановіть годинник перед очима.

kak-raspolozit-klienta-pri-narashivanii-resnic

 

3. Оптимізуйте час взаємодії з клієнтом.

Виділіть на зустріч клієнта 5-10 хвилин та контролюйте цей час. Заведіть правило вести нотатки по клієнту, відзначаючи індивідуальні особливості, минулий досвід, який використовувався клей, переваги. Це дозволить заздалегідь приготувати потрібні матеріали та не витрачати час на повторні запитання.

Запропонуйте відвідувачу води, відвідати туалет, поставити телефон на беззвучний режим і нагадайте, скільки триває процедура.

Намагайтеся забезпечити комфортне перебування клієнта та приготуйте заздалегідь теплий плед, ортопедичний валик під коліна. Якщо вам не заважає приємна розслаблююча музика – підготуйте музичне фон і налаштуйте гучність. Відмінним рішенням буде купити недорогі одноразові навушники та запропонувати клієнтці послухати аудіокнигу.

Ідеально, коли адміністратор салону допомагає вам в інструктажі та підготовці відвідувача, виявляє потреби, ставить питання про минулі процедури, розповідає про те, як проходить процедура і скільки вона триває, підписує договір та відповідає за гігієнічні етапи – умивання, туалет. Щоб не повторювати важливі правила догляду за віями в домашніх умовах – заздалегідь підготуйте і роздрукуйте пам’ятку, яку клієнт забере з собою.

4. Заберіть всі чинники, що відволікають.

Увімкніть беззвучний режим у телефоні, не відповідайте на дзвінки та повідомлення. Вимкніть телевізор, якщо він відволікає вас.

Попередьте заздалегідь, що працюєте мовчки, міміка, моргання та жестикуляція призводять до зміщення підкладок, неточної постановки пучка, а також можуть призвести до серйозних ускладнень, таких як хімічний опік парами клею.

При розмові легко відволіктися та втратити швидкість.

Невелика хитрість – придбайте гелеві маски для губ і запропонуйте балакучому клієнту провести час з користю.

5. Контролюйте рухи та прискорюйте проміжні етапи.

Початківці майстри прагнуть досконалості і можуть витрачати багато часу на підготовку до нарощування та приклеювання гідрогелевих патчів. Не намагайтеся зробити все ідеально з першого разу і не зациклюйтесь на цьому процесі – патчі легко виправити в процесі, якість роботи від цього не постраждає. Те саме стосується і розчісування вій – не потрібно їх нескінченно розчісувати та милуватися своєю роботою, достатньо розчесати їх після завершення.

До рухів-паразитів належать також: перевірка на склеювання, перевірка переходів за допомогою дзеркала, тривале очищення пінцетів.

Секрет від досвідчених майстрів: якщо натуральні вії клієнта дуже густі, ви можете пропустити пушкові волоски, але якщо при цьому не видно прогалин і підсумковий об’єм нарощування не постраждає.

6. Підберіть правильний клей.

Повільний клей уповільнює процес нарощування, оскільки провокує склеювання, тому не затягуйте роботу з клеєм для початківців і переходьте на препарат із швидкою зчіпкою відразу, як тільки відчули себе впевненіше. Досвідчені майстри радять новачкам вже за місяць практики переходити на клей зі швидкістю зчіпки 1-2 секунди.

7. Задійте обидві руки.

Працювати одночасно з двома очима виходить швидше, ніж окремо спочатку одне око, потім інше. Хоча варто сказати, що частина майстрів віддають перевагу техніці «книжка», і таким чином довели процес практично до автоматизму.

Виконуючи нарощування по черзі, зручно накреслити схему ізоляції нижніх вій – це допоможе не відволікатися на визначення довжини в сегменті. Не забудьте намалювати напрямки від зовнішніх кутів.

Додатковий плюс одночасного нарощування обох очей – у разі форс-мажору клієнт зможе піти з незакінченою роботою, вії будуть симетричними та виглядатимуть естетично привабливо.

8. Навчіться працювати з двома пінцетами.

Працюючи одразу двома пінцетами – прямим та вигнутим, ви суттєво зменшите час на пошук натуральної вії. Не шукайте ідеальну – це марна трата часу.

9. Починайте зі складних ділянок.

Досвідчені майстри рекомендують починати працювати з тими ділянками, які викликають у вас більше труднощів, наприклад, внутрішні або зовнішні куточки повік. Вибирайте зручну для себе послідовність нарощування та дотримуйтесь її в процесі.

10. Забезпечте клімат у кабінеті.

Заздалегідь забезпечте правильний клімат для клею, щоб він не підвів вас у відповідальний момент. Поставте у кабінеті перед очима гігрометр та термометр для відстеження оптимальних параметрів та регулюйте їх під час процедури.

Провітрюйте кабінет між процедурами. Можна придбати хорошу аромалампу та якісні олії, для створення комфортної атмосфери.

Зволожувач повітря повинен розташовуватися в межах 2,5-3 метри від краплі клею, очищувач або нейтралізатор випаровування – максимально близько. Увімкніть зволожувач за півгодини до процедури.

11. Підберіть якісні матеріали та інструменти.

Зручний та якісний пінцет забезпечує 80% якості об’ємного нарощування. Важливо вибрати хороший пінцет з рівним і щільним приляганням двох стулок. Пінцет має бути легким, з м’яким ходом та досить тонкими кінчиками.

Дешевими пінцетами з грубими кінчиками важко відокремити вій, захопити зі стрічки, сформувати пучок, від них швидше втомлюється рука – це не дозволить підвищити швидкість та точність нарощування.

Не забувайте очищати пінцет. Зручний спосіб для очищення пінцетів від клею – підготувати маленьку баночку від старого ремуверу, щільно розмістити всередині губку та налити туди недорогий ремувер. Якщо на пінцет потрапив клей – відкриваєте баночку, кілька разів занурьте у губку пінцет і інструмент знову готовий до роботи.

Підберіть відповідний клей індивідуально під рівень та кліматичні особливості місцевості. Що важливо – швидкість зчіпки, консистенція, в’язкість, склад. Звичайно, клей повинен бути свіжим і зберігатися в належних умовах.

Вії для нарощування – м’які, без браку, з гарною липкістю стрічки та написами розмірів на стрічках. Якщо стрічка суха – пучок розсипатиметься.

Спосіб формування пучка не впливає на швидкість, якщо ви довго працюєте у своїй техніці. Можна навчитися збільшувати однаково швидко на обох техніках.

ТОП уповільнювальних етапів

До найпоширеніших серед лешмейкерів уповільнювальних етапів відносяться:

  • Темперамент, природна повільність.
  • Час на пошук вії.
  • Незручне робоче положення та розташування інструментів.
  • Довгий процес формування пучків.
  • Неякісний клей або кліматичні умови для його роботи.
  • Відволікаючі моменти – розмови, сторонній шум, телефон, гучна музика або звук телевізора, повідомлення.

Знайдіть свою причину повільності, проаналізуйте та постарайтеся прискорити саме цей етап. Наприклад, якщо проблема з формуванням пучка, завітайте до курсів, де майстер допоможе вам підібрати ту технологію, з якою вам буде максимально просто і зручно працювати. І практикуйте формування пучків у перервах, набивайте руку.

Відвідуйте майстер класи для досвідчених майстрів, де можна дізнатися корисну інформацію та поради.

Таймінг

Ще одна корисна порада – розділіть усю процедуру на відрізки часу. Поставте годинник перед очима та звертайте увагу, скільки часу займає кожен етап процедури. Наприклад, підготовка вій та накладання патчів має займати не більше 10 хвилин, оптимально – 5 хвилин.

Внутрішній рахунок дуже допомагає прискоритися та скоротити час нарощування на 30-60 хвилин.

Приклад таймінгу для класичного нарощування:

  Етап Час, хвилин
1 Підготовка (подушечки, очищення, розмітка) 10
2 Перша зона (внутрішні куточки) 20
3 Друга зона (зовнішні куточки) 10
4 Третя зона (середина повікия) 40
5 Перевірка 10
Разом 1 година 30 хвилин

За даними опитування серед майстрів з різним стажем та технікою: середній час на класичне нарощування 1,5 – 2 години. подвійний об’єм – 2-2,5 години.

І насамкінець, відзначимо етапи, де можна прискоритися без втрати якості. Проаналізуйте час, який ви витрачаєте на ці процедури.

Де можна прискоритись:

  • Нанесення знежирювача та праймера.
  • Приклеювання патчів.
  • Постановка пучка.
  • Пошук натуральної вії.
  • Перевірка на склеювання та переходи.
  • Розчісування.

Де не можна поспішати:

  • Формування пучків.

Як бачите, завжди є можливість покращити швидкість роботи та навчитися нарощувати вії швидше.

Написати відгук або коментар

Заказать обратный звонок


    ×
    Предзаказ


      ×
      Наличный расчет

      Заказ оплачивается наличными курьеру в момент доставки (Киев), либо на складе компании-перевозчика при получении.

      Оплата производится только в гривнах.

      ×
      Безналичный расчет

      Заказ оплачивается на банковский счет Приватбанка. Банковские реквизиты для оплаты отправляет менеджер в смс после подтверждения заказа.

      Оплату на счет можно оплатить с карты, терминала или в кассе отделения Приватбанка. При совершении оплаты со счета, кассы или терминала другого банка (не Приватбанка), зачисление денег на счет может занять до 3-х рабочих дней. Отправка заказа совершается только после получения полной оплаты на счет.

      ×
      Курьером по г. Киеву

      Доставка по г. Киеву на указанный адрес осуществляется курьером на следующий день, после получения заказа и подтверждения его менеджером до 18.00.

      Курьерская служба работает с понедельника по пятницу с 10.00 до 20.00, в субботу с 10.00 до 16.00. Во время подтверждения заказа менеджер согласовывает с покупателем удобный период времени доставки. Перед доставкой курьер созванивается с клиентом, поэтому очень важно, чтобы клиент был на связи.

      Вы можете оплатить свой заказ на счет Приватбанка во время оформления заказа или наличными, передав их курьеру во время доставки. После оплаты заказа, пожалуйста, сверьте содержимое с накладной в присутствии курьера. В случае, если доставленный товар не будет соответствовать вашему заказу, курьер по вашей просьбе заберет такой товар и вернет уплаченные за него денежные средства.

      Стоимость доставки в пределах г. Киева – 65 грн.

      Стоимость доставки курьером в пригород Киева (Коцюбинское, Бортничи, Крюковщина, Гатное, Чабаны, Пуща Водица, Петропавловская Борщаговка, Софиевская Борщаговка, Чайка) – 80 грн.

      ×
      Новая почта

      https://novaposhta.ua/

      Доставка заказа осуществляется на отделение Новой почты в вашем городе или курьером Новой почты на указанный вами адрес.

      Срок доставки составляет 1-2 дня с момента отправки.

      При выборе способа доставки Новой почтой оплатить заказ Вы можете:

      Заказы, оплаченные до 14.00, отправляются в тот же день.

      ×
      Укрпочта

      https://ukrposhta.ua

      При выборе способа доставки Укрпочта оплатить заказ Вы можете только на счет Приватбанка.

      Ваш заказ будет отправлен на следующий день после оформления и оплаты заказа.

      Стоимость доставки Укрпочтой составляет 25 грн. Доставка оплачивается предварительно вместе с заказом.

      Доставка Укрпочтой занимает от 3 до 10 дней, в зависимости от города.

      ×
      Накладений платіж (післяплата)

      Замовлення оплачується у відділенні компанії-перевізника або кур’єру при отриманні. 

      ×
      Безготівковий розрахунок

      Замовлення оплачується на банківський рахунок Приватбанку. Банківські реквізити відправляє менеджер після підтвердження замовлення. Замовлення, оплачені до 15.00, відправляються в той же день.
      Оплату на рахунок можна оплатити з карти, терміналу або в касі відділення Приватбанку. При здійсненні оплати з рахунку, каси або терміналу іншого банку (не Приватбанку) зарахування грошей на рахунок може зайняти до 3х робочих днів. Відправка замовлення здійснюється тільки після отримання повної його оплати на рахунок.

      ×
      Кур'єром по м. Києву

      Доставка по м.Києву на вказану адресу здійснюється кур’єром на наступний день після отримання замовлення і підтвердження його менеджером до 18.00. Кур’єрська служба працює з понеділка до п’ятниці з 10.00 до 20.00, в суботу з 10.00 до 17.00. Під час підтвердження замовлення менеджер узгоджує з покупцем зручний період часу доставки. Перед доставкою кур’єр телефонує клієнту, тому дуже важливо, щоб клієнт був на зв’язку.

      Ви можете оплатити своє замовлення на рахунок Приватбанку під час оформлення замовлення або готівкою, передавши їх кур’єру під час доставки. Після оплати замовлення, будь ласка, звірте вміст з накладної в присутності кур’єра. У разі, якщо доставлений товар не буде відповідати вашому замовленню, кур’єр на ваше прохання забере такий товар і поверне сплачені за нього кошти.

      Вартість доставки в межах м. Києва – 65 грн. Вартість доставки кур’єром в передмістя Києва (Коцюбинське, Бортничі, Крюковщина, Гатне, Чабани, Пуща Водиця, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Чайка) – 80 грн.

      ×
      Нова Пошта

      https://novaposhta.ua/

      Доставка замовлення здійснюється на відділення чи поштомат Нової пошти у вашому місті або кур’єром Нової пошти на вказану вами адресу.

      Термін доставки складає 1-2 дні з моменту відправки.

      ×
      Укрпошта

      https://ukrposhta.ua

      Доставка Укрпоштою в межах України займає від 3 до 10 днів, в залежності від населеного пункту.

      ×
      Предзамовлення


        ×
        Замовити зворотній дзвінок


          ×
          Подписаться на новости

            [mailpoetsignup mailpoetsignup-97 list:3 default:on]

            ×
            Підписатись на новини

              [mailpoetsignup mailpoetsignup-97 list:3 default:on]

              ×